Konsultant/ka | Wyceny, Modelowanie Finansowe

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen przedsiębiorstw oraz modeli finansowych, obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka;
  • wsparcie klienta w procesach transakcyjnych i restrukturyzacyjnych (w tym międzynarodowe restrukturyzacje);
  • wsparcie w procesach pozyskiwania finansowania komercyjnego dla projektów inwestycyjnych;
  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby decyzji zarządczych;
  • przygotowywanie wszelkich bieżących analiz finansowych.

Profil kandydata:

  • absolwenci studiów magisterskich na kierunku związanym z finansami (w tym Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe, Statystyka);
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • wiedza z zakresu tworzenia modeli finansowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point;
  • zdolności analityczne;
  • umiejętność organizacji czasu pracy;
  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery;
  • dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy (blisko I oraz II linii metra);
  • podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość wszechstronnego rozwoju;
  • możliwość współpracy w ambitnym i doświadczonym zespole przy różnych projektach z wielu branż i dla wielu klientów;
  • indywidualne podejście i opiekę mentora;
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, spotkania okolicznościowe i wyjazdy integracyjne na sportowo, zagraniczne wyjazdy narciarskie i trekkingowe, przestrzeń do odpoczynku i relaksu.
Subskrybuj blogi