Konsultant/ka | Ceny Transferowe

Obecnie szukamy osoby, która chce rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie finansów
i podatków
 w Najlepszym Zespole Cen Transferowych w Polsce według International Tax Review (Poland Transfer Pricing Firm of the Year cztery lata z rzędu, tj. 2016, 2017, 2018, 2019).

Zakres obowiązków:

Praca w zespole zajmującym się doradztwem w zakresie Cen Transferowych, w szczególności:

  • wsparcie zespołów projektowych w bieżącej realizacji różnorodnych projektów dla klientów
  • sporządzanie wycen transakcji towarowych, usługowych, finansowych i restrukturyzacyjnych
  • sporządzanie dokumentacji podatkowej (Master i Local File), dokumentów dla procedury APA oraz MAP, itd.
  • udział w przygotowywaniu projektów dokumentacji, raportów rynkowych i opinii podatkowych
  • analiza i weryfikacja dokumentów pod względem spełnienia wymogów prawa podatkowego
  • researche podatkowe
  • udział w przygotowywaniu analiz finansowych w oparciu o dostęp do najbardziej zaawansowanych baz danych (krajowych i międzynarodowych)
  • przygotowywanie modeli, struktur finansowania oraz udzielania gwarancji, w tym przygotowywanie analiz rynkowego poziomu oprocentowania instrumentów dłużnych
  • przygotowywanie analiz finansowych dla spółek oraz dla projektów inwestycyjnych

Profil kandydata:

  • znajomość regulacji w zakresie cen transferowych
  • od 1 do 4 lat doświadczenia (preferowane doświadczenie w dużych firmach doradczych)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i pokrewne)
  • umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu oraz poczucie dużej odpowiedzialności za wykonaną pracę
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), umiejętność programowania w VBA będzie bardzo dużym atutem
  • umiejętność pracy w kilku równocześnie toczących się projektach
  • innowacyjność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętność precyzyjnego formułowania opinii na piśmie
  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę z jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych
  • aktywny udział w różnorodnych projektach podatkowo – doradczych dla podmiotów z różnych sektorów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, regularne wyjścia zespołowe
Subskrybuj blogi