Konsultant/ka w zespole Business & Innovation Consulting

Opis stanowiska:

Praca w zespole projektowym w procesie ubiegania się o dofinansowanie ze wszelkich dostępnych instrumentów pomocy publicznej, w tym przede wszystkim z Funduszy UE, jak również innych dostępnych źródeł finansowania (budżetu krajowego, programów wspólnotowych i międzynarodowych) dla przedsiębiorstw, w tym:

  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej (studia wykonalności/ biznes plany/ wniosek o dofinansowanie/ inne wymagane dokumenty) dla wybranych instrumentów wsparcia (fundusze UE i inne programy pomocowe)
  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby Komisji Europejskiej
  • prowadzenie korespondencji w instytucjami publicznymi dot. pomocy publicznej
  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz innych przepisów pomocy publicznej
  • monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących Funduszy UE i innych źródeł pomocy publicznej
  • koordynowanie pracy zespołu projektowego

Profil kandydata:

  • 2-4 letnie doświadczenie przy przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej
  • wykształcenie wyższe (preferowane Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe)
  • znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość Excela będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analizy złożonych dokumentów
  • umiejętność formułowania właściwych wniosków i opinii technicznych w ramach konkretnego stanu faktycznego
  • innowacyjność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętność precyzyjnego formułowania opinii na piśmie
  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania własnej pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę z jasno zdefiniowaną ścieżką kariery
  • udział w ciekawych projektach dla różnorodnych branż
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • możliwość pracy zdalnej w 100%
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy
Subskrybuj blogi