Asystent/ka

Crido Legal zapewnia firmom i przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo
w zakresie transakcji M&A, umów kredytowych, nieruchomości oraz złożonych reorganizacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, doradztwo w zakresie tworzenia funduszy inwestycyjnych etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek. Doradzamy w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przełożonego w bieżącej pracy – przygotowywanie raportów, prezentacji, opracowywanie materiałów;
  • planowanie czasu pracy – aktywne prowadzenie kalendarza spotkań przełożonych;
  • wsparcie w przygotowywaniu/ edycji dokumentów prawnych w tym m.in. pełnomocnictwa, oświadczenia;
  • nadzór nad organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji;
  • organizacja zagranicznych oraz krajowych spotkań/ podróży służbowych prawników;
  • obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, obsługa telekonferencji);
  • zapewnianie wsparcia dla przełożonych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami;
  • inne prace zlecone – ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Profil kandydata:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku asystenckim;
  • dobra znajomość języka angielskiego (organizacja wyjazdów zagranicznych, współpraca z firmami wewnątrz sieci TAXAND, telefoniczny kontakt z klientem);
  • mile widziane wykształcenie wyższe;
  • umiejętność obsługi programów MS Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność i odpowiedzialność;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • podzielność uwagi, umiejętność ustalania priorytetów, praca nad wieloma zadaniami w tym samym czasie;
  • umiejętność pracy pod kierownictwem kilku przełożonych;
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy;
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, spotkania okolicznościowe, świeże owoce w biurze.
Subskrybuj blogi