Analityk/ Starszy Analityk w zespole Modelowania Finansowego i Wycen

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen przedsiębiorstw oraz modeli finansowych, obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka
  • wsparcie klienta w procesach transakcyjnych i restrukturyzacyjnych (w tym międzynarodowe restrukturyzacje)
  • wsparcie w procesach pozyskiwania finansowania komercyjnego dla projektów inwestycyjnych
  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby decyzji zarządczych
  • przygotowywanie wszelkich bieżących analiz finansowych

Profil kandydata:

  • absolwenci studiów magisterskich na kierunku związanym z finansami (w tym Finanse
    i Rachunkowość, Metody Ilościowe, Statystyka)
  • 2-4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wiedza z zakresu tworzenia modeli finansowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point
  • zdolności analityczne
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery
  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz poznania charakterystyki pracy w firmie doradczej
  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy
Subskrybuj blogi