Dzięki partnerstwu z HYPE Innovation – wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań software'owych w zakresie zarządzania innowacją – świadczymy kompleksowe usługi doradcze umożliwiające strukturyzację procesów innowacyjnych, wykorzystując w tym celu nowoczesne narzędzia IT.

Magdalena Zawadzka, partner w CRIDO

>> Przedsiębiorstwa w celu stworzenia środowiska sprzyjającego podejmowaniu działań innowacyjnych wdrażają inicjatywy pobudzające przedsiębiorcze zachowania pracowników, sięgając po nieograniczony potencjał zbiorowości w kontekście generowania i doskonalenia pomysłów czy tworzenia prototypów i nowych usług.

>> Na etapie tworzenia innowacyjnych rozwiązań, przedsiębiorstwa niejednokrotnie korzystają ze współpracy także z podmiotami zewnętrznymi jak np. jednostki naukowe, klienci, dostawcy czy podmioty typu start-up.

>> Powyższe działania w dużych organizacjach wymagają wyspecjalizowanych narzędzi zapewniających najwyższy stopień koordynacji i przejrzystości, umożliwiając wdrożenie konkurencyjnych rozwiązań w krótkim czasie oraz śledzenie ich efektów.

Poznaj HYPE Innovation, rewolucyjny system zbierania, oceny, rozwoju i wdrażania innowacji

Platforma HYPE Innovation

Stworzona z myślą o Twoim projekcie

Wierzymy, że najlepsze rozwiązania, to proste rozwiązania. Intuicyjny interfejs platformy i prostota obsługi (nawet bardzo zaawansowanych funkcji) pozwoli Ci okiełznać skomplikowany proces opracowywania i wdrażania innowacyjnych produktów, usług i technologii, w sposób łatwy i przyjazny.

Zainspiruj się! | Łowcy Trendów

Przemierzaj bez ograniczeń naszą wyjątkową bibliotekę aktualnych trendów. Dzięki integracji z platformą TrendExplorer, dla której pracują globalni „Łowcy Trendów”, możesz w łatwy sposób powiązać najciekawsze i najistotniejsze dla Twojej branży trendy, z kluczowymi elementami Twojej kampanii tak, aby stały się doskonałą inspiracją dla Twojego zespołu.

Case studies

Fujistu

Sprawdź jak można pobudzić innowacyjność firmy dzięki współtworzeniu nowych rozwiązań z klientami. Wejdź w szczegóły projektowania procesu innowacji zewnętrznych w Fujitsu.

>>pobierz<<

Airbus

Poznaj proces projektowania programu innowacji wewnętrznych w Airbus z wykorzystanie nowoczesnego narzędzia IT.

>>pobierz<<

Platforma, która wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i wymaganiom

BURZA MÓZGÓW INACZEJ

To prawdziwe serce naszej platformy. Masz już pomysł, teraz czas usiąść wspólnie do stołu, zebrać opinie na jego temat oraz poznać sugestie jego udoskonalenia.

Osoby, które razem z Tobą będą pracowały nad rozwojem Twojego pomysłu, otrzymają specjalny materiał wprowadzający, dzięki któremu poznają Twój koncept jeszcze dogłębniej, i będą w stanie zapewnić Ci maksymalnie merytoryczny feedback ze swojej strony.

DO (WSPÓŁ)PRACY!

Bez wątpienia kluczowy element każdego projektu. Zobacz z jakimi reakcjami spotyka się Twój pomysł, zanim jeszcze zajmiesz się jego wdrażaniem na rynek. Dzięki interakcji z użytkownikami platformy HYPE, ich opinii, odwiedzinom strony Twojej kampanii i komentarzom, będziesz mógł łatwo zdecydować, w którą stronę powinien dalej podążać Twój pomysł. Zweryfikujmy Twój plan razem!

CZAS NA ODPOWIEDNI WYBÓR

Do Twojej dyspozycji oddajemy rewolucyjny system oceny i selekcji pomysłów. Dzięki naszemu kreatorowi, możesz samodzielnie wybrać zespół ekspertów oraz kryteria, wedle których pomysły w ramach kampanii powinny być oceniane. Tu nie ma miejsca na przypadkowość. W łatwy sposób stworzysz ranking najlepszych pomysłów i porównasz je ze sobą bezpośrednio, w oparciu o wybrane przez Ciebie kryteria.

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Zbierz swoje najlepsze pomysły i przenieś je do fazy koncepcyjnej. Przypisz szacunkowy budżet i przydziel konkretne zasoby na realizację wybranego pomysłu. W kreatorze KPI ustaw kamienie milowe, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy oraz efektywność swojej strategii. Dzięki naszej platformie każdy etap wdrażania pomysłu w życie będzie pod Twoją ścisłą kontrolą!

Jak działa HYPE INNOVATION?

>> Generowanie pomysłów w programie innowacji 

>> Współpraca w programie innowacji

>> Ewaluacja pomysłów w programie innowacji

>> Wdrożenie pomysłów z wykorzystaniem koncepcji i projektów

Integracja i bezpieczeństwo

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego bezpieczeństwo to nasz bezwzględny priorytet. Platforma HYPE Innovation spełnia rygorystyczne wymogi zabezpieczeń, tak, aby nic nie zakłócało Twojej pracy nad rozwojem swojego pomysłu. Jednocześnie masz także możliwość integracji platformy poprzez API z serwisami społecznościowymi czy aplikacjami innych firm.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Umów się na darmowe demo | Zostaw swoje dane, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą!

Platforma HYPE Innovation otwiera przed Tobą drzwi do zupełnie nowego poziomu tworzenia i rozwoju innowacji, które zawsze chciałeś mieć okazję wdrożyć.
Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością opowiemy Ci o wszystkich możliwościach platformy oraz o tym, jak może pomóc w rozwijaniu Twojego biznesu.
Wypróbuj nasze demo i zachwyć się bogactwem rozwiązań, które oddajemy do Twojej dyspozycji!

Dzieje się teraz w biznesie

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Subskrybuj blogi