Globalna Konferencja Cen Transferowych Taxand 2019 odbędzie się w Warszawie!

W ostatnim tygodniu listopada, jako CRIDO, po raz pierwszy w historii, będziemy mieli przyjemność być gospodarzem corocznej, globalnej konferencji organizowanej w ramach sieci Taxand, poświęconej tematyce cen transferowych i restrukturyzacji biznesowych – jednego z obszarów specjalizacji sieci Taxand.

Globalna Konferencja Cen Transferowych Taxand 2019 odbędzie się w Warszawie w dniach 27-28 listopada (środa-czwartek).

Agenda

Wydarzenie rozpocznie się wieczornym przyjęciem w środę 27 listopada w Muzeum Wódki Polskiej. Część główna będzie miała miejsce w czwartek 28 listopada w przestrzeni konferencyjnej The Heart, w budynku Warsaw Spire – miejscu z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Podczas konferencji będziemy gościć 200 gości z całego świata – ekspertów w zakresie cen transferowych z sieci Taxand oraz ich klientów z ponad dwudziestu krajów.

Podczas części głównej, która odbędzie się w czwartek 28 listopada, eksperci w zakresie podatków oraz cen transferowych z sieci Taxand, klienci oraz osoby reprezentujące polskie organy podatkowe będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat najbardziej aktualnych zagadnień:

Prelegenci i paneliści podsumują swoje spostrzeżenia na temat otoczenia cen transferowych po wprowadzeniu Programu BEPS, skomentują kilka ostatnich spraw sądowych wynikających z najnowszych przepisów w zakresie cen transferowych, postarają się przedstawić swoją perspektywę na przyszłość świata cen transferowych, w tym. m.in. jednego z najgorętszych ostatnio tematów – opodatkowania gospodarki cyfrowej.

>> Szczegółowy program konferencji wraz z listą występujących prelegentów znajduje się tutaj.

Prezentacja - Global Transfer Pricing Conference

Fotorelacja