FoodForward | Społeczność. Przyszłość. Foodtech.

Lokalizacja:

Plac Konesera 10, Warszawa, Polska

Kiedy:

24 września 2019, godz. 17.00

 

 

Branża spożywcza i gastronomiczna najdłużej czekały w kolejce po innowacje technologiczne. Po fintechach czy martechach (innowacjach w sektorze finansowym i w dziedzinie marketingu) przyszedł czas na foodtech.

Dlatego startujemy z FoodForward - akceleratorem dla branży spożywczej i gastronomicznej, chcemy, żebyś do nas dołączył!

Kogo spotkasz?

Wydarzenie inaugurujące działalność FoodForward będzie integracją całej branży spożywczej
- producentów, restauratorów, dużych i średnich graczy, startupów foodtechowych, ale także inwestorów, dziennikarzy i influencerów.

Czego możesz się spodziewać?

Wskażemy trendy i ścieżki rozwoju branży, przedstawimy dobre praktyki w Polsce i za granicą. Pokażemy who is who w polskim foodtechu. Pokażemy produkty, które są zgodne z naszymi wartościami - zrównoważonego rozwoju, lokalności, innowacji.

Agenda

  1. Prezentacja Oli Lazar o działaniach FoodForward, trendach w branży spożywczej
  2. Panel poświęcony tematyce dostaw jedzenia
  3. Networking

O FoodForward

FoodForward to projekt Oli Lazar (założycielki serwisu Gastronauci.pl), realizowany we współpracy z polską firmą doradczą CRIDO i akceleratorem ReaktorX.

W obszarze naszych zainteresowań są tematy innowacji technologicznych związanych z jedzeniem i zrównoważonym rozwojem. FoodForward to akcelerator+, bo oprócz programów akceleracyjnych, będziemy integrować społeczność foodtechową, dzielić się wiedzą branżową i doradzać przedsiębiorcom w zakresie pozyskiwania finansowania.

Rejestracja na wydarzenie

https://evenea.pl/event/foodforwardstart/

Subskrybuj blogi