Crido Taxand zdobyło po raz trzeci z rzędu międzynarodową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year. Wyróżnienie zostało przyznane przez prestiżowy magazyn International Tax Review (ITR). Jury oceniło projekty zrealizowane w okresie od stycznia do grudnia 2017 roku, biorąc pod uwagę ich stopień złożoności, wartość obsługiwanych spraw i transakcji podatkowych, kompleksowość i innowacyjność proponowanych rozwiązań. Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji i uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 17 maja 2018 r. podczas uroczystej gali w Londynie.

European Tax Awards to cykliczne wydarzenie organizowane od 2005 roku przez branżowy miesięcznik International Tax Review, w którym firmy z całej Europy są nagradzane za szczególne osiągniecia w doradztwie podatkowym. Tegoroczne badanie objęło 27 jurysdykcji, w tym Polskę. Zespół Cen Transferowych Crido, który obecnie liczy ponad trzydziestu ekspertów, jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii od 2016 roku.

European Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej. Zdobycie statuetki to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim międzynarodowe uznanie za wyjątkowe osiągniecia firmy. Trzecia z rzędu nagroda dla Zespołu Cen Transferowych Crido to nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim podsumowanie dotychczasowego dorobku. Cieszy nas fakt, że dzięki skomplikowanym i innowacyjnym projektom możemy rozwijać swoje kompetencje, wzmacniać pozycję na rynku oraz rozbudowywać zespół, który obecnie liczy ponad trzydziestu ekspertów. Dzięki temu jest on jednym z największych Zespołów TP w Polsce i jednocześnie najlepszym w ramach swojej specjalizacji – podsumowuje Ewelina Stamblewska-Urbaniak – partner w Zespole Cen Transferowych w Crido Taxand.