Zagrożenia związane z występowaniem koronawirusa oraz ograniczenia z tym związane w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej powodują konieczność podjęcia przez przedsiębiorców niestandardowych działań w różnych obszarach. Mogą one dotyczyć:

  • problemów z płynnością finansową / potrzebą szybkiego obniżenia kosztów,
  • spraw pracowniczych, w szczególności: zasad pracy zdalnej, świadczeń ZUS dla pracowników, świadczeń w przypadku kwarantanny,
  • ulgi w spłacie obowiązkowych zobowiązań podatkowych / ZUS,
  • kwestii zawartych kontraktów, w tym umów najmu.

Aby pomóc Państwu bezpiecznie, jak na istniejące okoliczności, prowadzić biznes, uruchomiliśmy w CRIDO infolinię, dedykowaną aktualnym wyzwaniom prawnym i podatkowym, będących następstwem epidemii koronawirusa.

Jesteśmy dla Państwa dyspozycji (nawet w godzinach wieczornych) w następujących obszarach doradztwa:

Zachęcamy również przedsiębiorców do przesyłania pytań związanych z tą niestandardową i trudną dla wszystkich sytuacją na adres coronavirus_info@crido.pl. W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące prawnych i podatkowych aspektów prowadzenia biznesu, nasi eksperci niezwłocznie się z Państwem skontaktują.Zapraszamy do lektury naszych aktualnych wpisów blogowych, w tym dotyczących wpływu epidemii koronawirusa na prawne i podatkowe aspekty prowadzenie biznesu.

Link do rejestracji znajduje się  TUTAJ.