Eksperci CRIDO wspólnie z redakcją „Forbesa” przygotowali raport podsumowujący wsparcie, jakie polskie firmy otrzymały z unijnych środków na działalność badawczo-rozwojową i innowacyjną. Zachęcamy do lektury!

Ranking Fundusze Europejskie. W kierunku Doliny Biotechnologicznej.

"Przygotowane przez Crido i „Forbesa” zestawienie firm, które otrzymały największe dofinansowanie w trakcie minionej perspektywy unijnej, to portret coraz silniejszego i coraz lepiej rokującego polskiego sektora biotechnologicznego. Nie jest to jedynie efekt pandemii. (...)"

Forbes Ranking Fundusze Europejskie

Musimy powalczyć o naszą pozycję w Unii

Wywiad z Michałem Gwizdą, partnerem zarządzającym w CRIDO

Forbes raport

Perspektywa unijna na finiszu

"Eksperci Crido wspólnie z redakcją „Forbesa” przygotowali raport podsumowujący wsparcie, jakie polskie firmy otrzymały z unijnych środków na działalność badawczo-rozwojową i innowacyjną. Co ciekawe, licznymi beneficjentami wsparcia, często liderami w swoich kategoriach branżowych, były podmioty z dominującym udziałem polskiego kapitału w strukturze właścicielskiej. Wynika to w głównej mierze z faktu, że to właśnie podmioty o takiej charakterystyce decydują się lokować działalność B+R na terenie Polski, a co za tym idzie, realizują tutaj innowacyjne projekty.(...)"

 

Zachęcamy do śledzenia bloga #InnovationToday oraz profilu CRIDO na LinkedIn.