W czym możemy Ci pomóc

Innovation Box. Mechanizm działania. Przegląd aktualnych rozwiązań w Europie. Wydanie II zaktualizowane.

Aktualizacja raportu na temat Innovation Box, który eksperci Crido przygotowali pod patronatem Koalicji na Rzecz Polskich Innowacji.

Pobierz raport

Ciekawe przypadki

Maksymalny grant z I Fazy Instrumentu MŚP dla Samurai Labs

Dla Samurai Labs, pierwszego w Polsce niepublicznego laboratorium badań nad sztuczną inteligencją, pozyskaliśmy 50 tyś EUR z I Fazy SME Instrument z programu Horyzont 2020. Grant przeznaczony będzie na studium wykonalności projektu. Więcej szczegółów na temat projektu tutaj.

2,5 mln EUR z Horyzontu 2020 dla firmy PolTREG.

Dla firmy PolTREG pozyskaliśmy 2,5 mln EUR dofinansowania z programu Horyzont 2020 w ramach II Fazy SME Instrument. Projekt dotyczył rozwoju innowacyjnej terapii cukrzycy, która polega na zastosowaniu limfocytów T-regulatorowych (Treg), pobranych z krwi pacjenta. Więcej szczegółów na temat projektu tutaj.

Warto z nami współpracować

Wspieramy firmy w procesie realizacji innowacyjnych przedsięwzięć oraz ich finansowania włączając w to wsparcie w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej na projekty B+R, inwestycyjne i prośrodowiskowe.

Do tej pory pozyskaliśmy dla naszych klientów wsparcie w wysokości 6,3 mld PLN. Tworzymy autorskie narzędzia, dzielimy się wiedzą na temat wsparcia dla przedsiębiorców w raportach oraz na blogu.

Praca naszych doradców została już wielokrotnie doceniona w rankingach Forbes oraz Fundusze Europejskie.